Vodohospodárska výstavba, š. p. si pripomenula význam Dňa narcisov aj tento rok
Pevné zdravie nás a našich blízkych vnímame ako jednu z najdôležitejších životných hodnôt. Aj napriek tejto veľkej túžbe však stabilné zdravie nie je samozrejmosťou pre každého.
LIGA PROTI RAKOVINE (LPR) je občianske združenie, ktoré pomáha onkologickým pacientom a ich rodinám na Slovensku už 34 rokov aj vďaka svojej známej zbierke Deň narcisov.
28. ročník Dňa narcisov sa v uliciach našich miest a obcí koná dnes, 18. apríla 2024 a túto celoslovenskú zbierku pravidelne podporuje aj VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIKspolu so svojimi zamestnancami, ako dobrovoľníkmi. Tento rok nie je výnimkou.
NA KOHO MYSLÍŠ, KEĎ SI PRIPÍNAŠ NARCIS?
Tak znie odkaz tohtoročnej zbierky boja proti rakovine. Určite pozná každý z nás niekoho, koho postihlo toto náročné ochorenie, nakoľko onkologických pacientov na Slovensku pribúda ročne približne 40 000. Ukázať svoju dobrosrdečnosť a podporiť ľudí s rakovinou môže každý z nás pripnutím žltého narcisu za dobrovoľný príspevok. Dnešnú zbierku Ligy proti rakovine podporili aj naši kolegovia z rôznych pracovísk na Slovensku.
Ďakujeme našim kolegom-dobrovoľníkom za ochotu podieľať sa na dobročinnom skutku, ako aj všetkým zamestnancom, pretože práve vďaka nim môžeme zbierku Ligy proti rakovine podporiť svojou organizáciou aj tento rok.
Dajte vedieť Vašim priateľom a blízkym o Dni narcisov a o možnostiach podpory pre tých, pre ktorých zdravie nie je samozrejmosťou. Do 21. apríla môžete pomôcť aj SMS-kou na 848 v hodnote 3€.
ĎAKUJEME! 😊