Blíži sa Danube Day 2017 – 17. júna sa stretneme v Gabčíkove

Generálny riaditeľ VODOHOSPODÁRSKEJ VÝSTAVBY, ŠTÁTNEHO PODNIKU, Ing. Daniel Kvocera Vás srdečne pozýva na podujatie Danube Day 2017, ktoré sa uskutoční v areáli vodnej elektrárne Gabčíkovo v sobotu 17. júna 2017 v čase od 10:00 do 18:00 hod. Pripravený je bohatý celodenný program na pódiu i mimo neho. Tešiť sa môžete už o 10:00 hod. na unikátny otvárací happening „Štyri živly“, vystúpenie detského folklórneho súboru Dúbravček z obce Plevník – Drienové (poznáte z televíznych relácií RTVS „Zem spieva“ a „Kapura“), tancovanie s Elsou a Olafom z Frozen či divadelné predstavenie obľúbenej dvojice Smejko a Tanculienka. V programe vystúpi aj Tanečné divadlo Ifjú Szivek či hudobná skupina Komajota.

V rámci bohatého sprievodného programu Vás po Dunaji prevezú dve výletné lode, adrenalínový zážitok prinesú plavby na záchranárskych člnoch i  záchranárska akcia. Zážitkom bude jazda na koňoch, lezecká dráha, nafukovacie atrakcie, lukostreľba, penová šou i animačný program. Vaše zážitky s rodinou zvečníme vďaka fotostene a chýbať nebude ani exkurzia vo vodnej elektrárni Gabčíkovo. Tešiť sa môžete aj na výborné jedlo a množstvo prekvapení.

Partnerom podujatia je spoločnosť Coca Cola.

Danube Day 2017 na Vodnom diele Gabčíkovo je prvým z troch podujatí, ktoré VV, š. p., a SVP, š. p., organizujú pri príležitosti Medzinárodného dňa Dunaja. 23. júna 2017 sú pre Vás pripravené špeciálne plavby v Bratislave – Svätojánske prepojenie dunajských brehov. 30. júna 2017 organizátori pripravili okružné plavby po Dunaji v Komárne.